21. února 2015 v 16:06 | majdinka |  Téma týdne
to teď letí takovéhle filozofické úvahy v písních... pak mě napadlo proč vlastně píseň?

Lidé rádi slyší o něčem v čem mají vlastní zkušenost, proto jsou písně takové jaké jsou...

15. února 2015 v 21:43 | majdinka |  O.S.T.
Od čtvrtka do něděle probíhalo mnoho sportovních podniků a protože jsem byla líná dělat cokoliv do školy, skoro všechny přenosy jsem také viděla... :)

Biatlon Sp v Holmenkollenu

3. místo Veroniky Vítkové ve vytrvalostním závodě

1. místo ženské štafety

Zdeněk Vítek se svými svěřenkyněmi v cíli vítězného závodu štafet na Holmenkollenu. Foto: Český biatlon, Michal Červený

Biatlon NMNM 2015 (3)

9. února 2015 v 18:23 | majdinka |  O.S.T.
Špíše takové menší shrnutí...
V neděli se žádné medaile nekonaly, přesto se stíhací závody hemžily skvělými výkony!

Michal Šlesingr skončil na 11. místě a Gábina se z 21. ve sprintu posunula na skvělé
5. místo... škoda té poslední položky, ale jinak byla střelba
za sněhu a větru skvostná!!!

Světový pohár v NMNM byl skvělý; přenosy ČT, organizace
a konečně i naši skvělí reprezentanti!!!

Gabriela Soukalová na střelnici

Biatlon NMNM 2015 (2)

7. února 2015 v 19:36 | majdinka |  O.S.T.
Další placka je tu, děkuji Veronice Vítkové,
která prokázala velkou bojovnost a ve sprintu si doběhla pro nádherné

3. místo za 7,5 km sprint

taktéž musím pochválit všech dalších 9 členů týmu a nejvíce Michala Šlesingera, který skončil na 5. místě. :)